Středa, 26 ledna, 2022

Ubytování pro školy v přírodě aneb jaký zvolit hotel?

Více článků

Při pohledu na mapu krkonošského Benecka vám musí být jasné, že v takto malé oblasti nebude vůbec snadné vybrat si nejlepší hotel. Na miniaturním prostoru se nachází mnoho možností ubytování pro školu i ubytování pro školku. Pouze jeden ubytovatel se ovšem specializuje primárně na pobyty pro školy. Je jím ProFamily Hotel TOP Benecko, který prošel v nedávné době výraznou rekonstrukcí.

Kde budete ubytováni?

Ubytování pro školy a školky v přírodě je primárně realizováno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které byly před nedávnem plně zrekonstruovány. Nově tedy ubytování pro školu v přírodě nabízí moderní rodinné pokoje, jež se skládají ze dvou samostatných místností, společné předsíně a společného sociálního zařízení. Jedna rodina má tedy k dispozici veškerý komfort a soukromí. Pohodlí ocení i školka v přírodě, neboť všechny pokoje disponují vlastní sprchou, WC a televizí.

Kde uschovat lyžařské vybavení?

Využijete-li ubytování pro školy v přírodě v zimním období, budete pochopitelně chtít využít služeb lyžárny. Lyžařský výcvik je na Benecku pořádán hlavně z důvodu velké rozmanitosti sjezdovek, na nichž se vyřádí jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. Všechny se navíc nachází v nedaleké blízkosti ubytování pro školy. S lyžemi a dalším vybavením se tedy nebudete muset trmácet na žádnou velkou vzdálenost.

Je u hotelu parkoviště?

Asi se vám to bude zdát zvláštní, ale parkoviště je důležitou součástí školy v přírodě. Ubytování nacházející se v horách by totiž mělo být opatřeno dostatkem prostoru k zaparkování autobusu, aby děti nemusely tahat bagáž ručně do kopce. Parkoviště se u hotelu TOP nachází přímo naproti ubytování pro školu, a je zde možné zaparkovat autobus nebo obytný vůz. Tím pádem se hotel u sjezdovky perfektně hodí také pro adaptační kurzy nebo adaptační pobyty. Pokud hledáte kvalitní hotel na Benecku, pak by měl být jednoznačnou volbou ProFamily Hotel TOP. Díky své výhodné poloze a speciálnímu vybavení se zde děti budou cítit doslova jako doma.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články