Středa, 26 ledna, 2022

Cesta k pleti bez vrásek, může být i bez botoxu: Inspirujte se triky a vychytávkami Jennifer Aniston

Více článků

Ověřeno, účinné a 100% fungující
Zdá se, že sladká Rachel ze seriálu Přátelé, tedy herečka Jennifer Aniston nestárne. Stále vypadá stejně skvěle jako před dvaceti lety a dokonce i její mladší kolegyně, se jí na recept na mládí ptají. Přitom sama říká, že o žádné velké tajemství nejde, jen kombinaci věcí, které jsou ověřené a zkrátka fungují.

„Můj otec je stoprocentní Řek, má po 80 – tce a sotva má vrásky. A téměř je neměla ani moje babička, která měla 95 let, když zemřela. Potřebujeme jen, abychom byli k sobě velmi dobří, ano i ke své pokožce – jen se o ni velmi dobře starejte. Udržujte ji zdravou, dopřejte jí kvalitní péči a denní pozornost. Tak, jak se staráme o svá auta, zda věci, bychom se měli starat minimálně io sebe. Hýčkejte se a dopřejte si, “ vyjádřila se pro magazín Hello.

VIDEO: Nádherná herečka Jennifer Aniston nestárne, roky vypadá stejně skvěle

brand logo
No a zdá se, že u Jenn to funguje 100%. Známá kráska tvrdí, že je důležité si uvědomit, že tělo máme jen jedno a to jací k němu jsme se zkrátka navenek projeví.

„Dobrý spánek je nesmírně důležitý, stejně jako hydratace vodou, vodou. Ano, stále to opakuji voda, voda, voda. Mnoho jí během dne pijte. Je to tak důležité, abyste získali tu extra záři a vyhnuli se hlubším vráskám. Zcela jednoduché , no funguje to perfektně. „

Co se týče samotné beauty rutiny, Jennifer se vyhýbá všem invazivnější zákrokem. Podle ní je důležité věnovat se pleti dlouhodobě a komplexně. Pak nepotřebujete zásahy ve formě botoxvých boosterů. Sama to neodsuzuje, ale ví, že se to dá i jinak. Navíc se nebojí přiznat, že z jehel jako takových má strach.

„Pro mě je úplný základ pro pokožku, sérum, denní, noční krém, kokosový olej a vitamin C. Kromě toho miluji masky. Skvěle zhydratujú nebo pročistí to co třeba. Důležité je však vědět jak je používat. Neboť, to co funguje pro normální pleť, nepomůže pokožce s akné. No av neposlední řadě jsem se úplně vzdala rafinovaného cukru, sladkostí a eliminovala jsem příjem kofeinu, „prozradila zase pro People.

Nezapomínejte, že jen pokud k sobě budete přistupovat komplexně, tehdy to bude mít nejlepší efekt. Známá kráska si to dobře uvědomuje a nedá na to dopustit.

Jak na vrásky podle Jenn:
hydratace, hydratace, hydratace
dostatek spánku
pravidelné cvičení
masáž obličeje
beauty combo – kokosový olej a vitamin C
eliminace kofeinu a rafinovaného cukru

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články