Středa, 26 ledna, 2022

Překvapující a absolutně návykové: Letní kousky inspirované Milánem, prezentující osobnost

Více článků

Konečně tu máme teplejší dny a s nimi se přirozeně mění i náš šatník. Nechte se při něm svést městem módy, které je pro svůj styl a nezaměnitelnou atmosféru, inspirativní už samy o sobě.

Navíc o tom, že Italky mají vytříbený vkus a smysl pro detaily, není pochyb. Jejich summer sestava na léto je jednoduchá, ale velmi efektivní. Obsahuje kousky, které víte skvěle kombinovat a stanou se tak základem tobolky šatníku.

I ležérní look může být sexy
Crop top, cycling shorts a dobře padnoucí sako, zvolte jako základ na léto. Tyto kousky víte skvěle variovat, proto je dobré pořídit si je v neutrální barvě, či klasické černé, která bude vždy vypadat dobře. Stačí pár minimalistických doplňků, kvalitní sluneční brýle a můžete vyrazit do ulic.

Tento look využijete i mimo letní sezóny
Tento look využijete i mimo letní sezóny
ZDROJ PROFIMEDIA
Háčkované šaty evokující 70. a 90 roky a výtvory našich babiček
Háčkované šaty by vám určitě neměly chybět ve skříni. Tento rok jsou žádanější než kdykoliv předtím. Nebojte se sáhnout i po kratší verzi, tehdy však uberte z hloubky výstřihu a neupriamujte už pozornost na dekolt.

Nepřehlédněte: Stylové boty, které ocení všechny milovnice módy. S těmito budete vždy o krok vpřed

Vše však přizpůsobte své figuře a tomu abyste se cítili pohodlně. Důležité je totiž to, co v takovém outfitu vyzařuje i do okolí.

Nadčasové, nenucené a okouzlující
Už minulé léto ovládli crop topy s krajkou a nebude to jinak ani toto léto. Objevily se na přehlídkách Ully Johnson, Rodarte, Dolce & Gabbana, či Oscara de la Renty. Řadí se zkrátka mezi nejzásadnější trendy této sezóny.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články