Středa, 26 ledna, 2022

Inteligentní řešení Internorm: Pomocí QR kódu získáte všechny informace

Více článků

Rakouská společnost Internorm je jedním z předních výrobců dveří a oken v Evropě. S cílem poskytnout zákazníkům více informací a podpory je téměř každý produkt nyní vybaven QR kódem.

Správná péče a údržba je pro dlouhou životnost oken a dveří mimořádně důležitá. Kde však získáte všechny příslušné informace o oknech nebo dveřích, když jste například okna koupili s bytem nebo domem, v němž již byly okna namontovány? Jaká je správná údržba a péče o Internorm produkty?

Internorm zde nabízí inteligentní řešení: Všechny nové okna a hliníkové vchodové dveře mají na vnitřní straně rámu QR kód. Jednoduchým naskenováním tohoto QR kódu pomocí smartphonu získáte všechny důležité informace o vestavěném produktu a tipy pro správnou péči.
Služba QR kódu společnosti Internorm je jedinečná. Po naskenování QR kódu na drážce rámu okna nebo na hliníkových vchodových dveřích získáte užitečné informace o vašem produktu, praktické tipy na čištění i kontakt na vašeho Internorm obchodního partnera v případě údržby a servisu vašich produktů.

Systém vám vygeneruje bezpečnostní odkaz
Kliknutím na odkaz se dostanete na svou osobní platformu servisu
Hotovo – získáte okamžitý přístup k vašim osobním informacím o vašem produktu Internorm

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články