Středa, 26 ledna, 2022

V Chanelu i do potravin! Trendy Cibulková je zpět, inspiruje i během lockdownu

Více článků

Po dovolené je zpět doma a po tom, co jsme o ní více slyšeli ohledně její přešlapu s očkováním, se nyní vrací v roli módní inspirace.

Fashionistkám mimo jiné během tohoto období chybějí příležitosti, na které by se mohly „vyfintit“. Právě proto, můžete vidět po ulicích chodit dámy, které jsou oblečené jako na módní přehlídku. Dominika Navara Cibulková miluje módu a dokazuje to i během lockdownu. WAU!

Nákup potravin se stal highlightem našich dnů
Dominika Cibulková se pochlubila před pár dny na svém Instagram stylovým outfitem, a jak sama přiznala, šlo o look, který si oblékla jen kvůli nákupu potravin:

Ano, aktuálně u nás všech vypadají dny dost podobně a často se těšíme dokonce i jen do drogerie nebo potravin. Tyto kdysi obyčejné činnosti, se stávají naší hlavní aktivitou dne, ze které si umíme udělat i módní přehlídku. Jde o Párminutové highlight, kdy máme možnost vypadnout na chvíli z domu a cítit se, že žijeme.

Známá tenistka se netají tím, že k módě má velmi blízko a miluje luxusní kousky. V daném outfitu tomu nebylo jinak. Zvolila „bucket hat“ značky Chanel, který ladil s její Chanel kozačkami. Dala si dlouhý černý kabát, který jí sahal až ke kotníkům. Na vrch ještě doplnila černý šál ladící s brýlemi a rouškou. Vypadala TOPkovo.

Oblíbila si i tepláky
Teplákové soupravy se v poslední době staly hitem a má jejich skoro každá žena. Kromě toho, že jsou pohodlné, víte je i pěkně sladit s trendy kozačkami, teniskami, vestami nebo kabáty a tak jim dodat „chic vibe“.

Pěkně vypadají i s doplňky, hlavně pokud si na mikinu dáte různé náhrdelníky a klidně k nim můžete zvolit i velké kruhové náušnice. Dominika si tyto kousky také oblíbila a na procházky se synem už nenosí nic jiného, ​​jen „cozy“ teplákovky.

Trendy za každých okolností
Když jednou máte v sobě vášeň pro módu, jen těžko byste vyšli z domu špatně oblečené. Dominika má cit pro detail a ví, jak jednollivé kousky kombinovat tak, aby spolu ladily a tvořily super celek.

Zvykne si dělat outfitové fotky ve výtahu, kde ukazuje své fashion kreace. Velmi často na ní můžeme vidět různé značky. Nejvíce oblibě Chanel a Louis Vuitton. Vlastní krásnou Louis Vuitton vestu, kterou už předvedla na sobě vícekrát.

Doplňky jsou základ
I ex tenistka ví, že doplňky tvoří celek, a proto i ona ráda nosí nějaké náramky, trendy brýle, čepice nebo kabelky. Mezi posledními fotkami dokázala, že i ji ovládla ponožková mánie a k outfitu s chlupatou vestou, legínami a bílými teniskami, zvolila bleděmodré ponožky, které si vytáhla až na lýtka.

Dominiku v běžném životě vidíme spíše v sportovnějších outfitech, ale pokud jde na nějakou akci, ráda se oblékne jako dáma. Oblibě i šaty a vysoké boty.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články