Pondělí, 15 srpna, 2022

Kosmetické či kadeřnické produkty je třeba pečlivě vybírat

Více článků

Regály s kosmetickými produkty praskají doslova ve švech. Mnohdy dokonce o jejich koupi rozhoduje cena, která potlačí kvalitu zboží. Je skutečně na místě se zamyslet nad tím, co si postavíte doma do poličky v koupelně a co budete používat denně jako podporu pro zdravou pleť nebo vlasy. Nejlevnějším produktům je mnohdy lepší se vyhnout.

Návštěva profesionálního salonu krásy

Někdy je skutečně dobré se rozhodnout a udělat něco, o čem jste například jen snili nebo dokonce to ani nikdy neplánovali. Třeba navštívit salón krásy Praha, kde vám pomohou nejen s výběrem zdravých a kvalitních produktů, ale nabídnou vám takové služby, o kterých jste ještě ani neslyšeli. Jen je třeba si včas zajistit objednání, jelikož kosmetický salon je velmi žádaný, což ani není divu. Můžete si zde nechat formovat postavu, požádat o odstranění celulitidy, zkonzultovat pytle pod očima, vylepšit dekolt a mnohé další. Je pravdou, že každý zákrok je zacílený na problematickou část těla a výsledkem je mladší vzhled, plné kontury, zkrátka se každý bude cítit o 100 % lépe, čímž bude i sebevědomější. Není problém dokonce požádat o konzultaci při vypadávání vlasů, i v tomto případě se nabízí zajímavé řešení.

Výběr kosmetiky je nesmírně důležitý

Naše pokožka je jako houba, nasává do sebe všechno, co jí jednoduše poskytneme. Pokud chcete ovšem prospívat zdravě navenek i uvnitř, poté jí musíte dopřát to nejlepší. Nejlepší kosmetika je taková, která dodá tělu vše potřebné, co snadno zpracuje a mnohdy mu to i s přibývajícím věkem chybí. Například keratin na vlasy, který se běžně vyskytuje nejen na vlasech nebo nehtech. Tato bílkovina časem ubývá a je nutné, pokud samozřejmě chcete mít krásné a zdravé vlasy, ji doplnit. Ideální je v podobě vlasových přípravků, které obsahují například brazilský keratin.

Jeho výhody:

  • Pokud máte hodně vlnité vlasy, tak je zvládne narovnat, což je daleko zdravější, než stále používat pouze žehličku na vlasy nebo fén. To dlouhodobě povede ke zničení vlasů i vlasové pokožky.
  • Posiluje a regeneruje vlasy a není potřeba se kvůli tomu nechat stříhat, opět to perfektně obstojí po celé délce vlasů.
  • Barvíte si vlasy? Rozhodně v dnešní době nejste žádnou výjimkou, ale zdalipak víte, že keratin chrání barevné vlasy před jejich vyblednutím?
  • Pokud se správně aplikován, poté jeho účinnost je vidět i v několika měsících po aplikaci.
- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články