Středa, 26 ledna, 2022

Kočárek pro panenky je snem každé malé holčičky

Více článků

Stejně tak jako si každý klučina přeje mít svoje vysněné autíčko, tak si každá malá holčička přeje mít také svůj vlastní kočárek pro panenky. Panenky celkově jsou velice oblíbenými hračkami a nejspíše se jedná rovnou o nejoblíbenější hračku pro nejmenší děti.

Je tak pochopitelné, že se děti s postupem času od samotných panenek dostávají také k tomu, že chtějí mít svůj vlastní kočárek pro panenky, dostatek oblečků a dalšího vybavení, které k malému miminku neodmyslitelně patří. Dneska se podíváme na zoubek právě kočárkům pro panenky a možná vás překvapí, jak moc propracované mohou být.

Těžko hledat rozdíly mezi reálným a dětským kočárkem

To pochopitelně berte s nadsázkou. Kočárek pro panenky bude vždy už na první pohled menší a méně robustní, než je tomu u klasických reálných kočárků. Pokud se ale podíváme na to, jak je kočárek vybavený a jak vypadá jeho konstrukce, tak už se hledají rozdíly opravdu jen velice špatně.

Kočárek pro panenky, se kterým si děti hrají, má totiž ohromnou spoustu funkcí, které má i kočárek klasický. Má tak například nastavitelnou zástěnu, různé košíčky pro příslušenství, které lze rovněž zapínat a nastavovat a mnohdy nechybí ani nastavitelné madlo. Zkrátka malé holčičky dostávají možnosti si s kočárkem pro panenky vyhrát stejně, jako dospělá mamka.

Jakou vybírat velikost kočárku pro hraní?

Velikost kočárku pro hraní je tady asi nejzákladnější věc, kterou budete většinou řešit. Málokdy se kupuje kočárek samotný, aniž by si dříve dítě oblíbilo například nějakou svoji panenku. Pokud tedy již má oblíbenou panenku, tak jen velice jednoduše vybírejte podle velikosti panenky. Pokud sáhnete po stejném výrobci kočárku na panenky i panenky samotné, jsou rozměry většinou pochopitelně přizpůsobené. Zapomínat byste ale rozhodně neměli ani na velikost dítěte. K čemu je kočárek, kam dokonale sedne panenka, když se k němu dítě jako takové nemá šanci pořádně dostat.

Golfový versus tradiční kočárek na panenky

Kočárek na panenky pochopitelně také kopíruje různé druhy, které se jinak prodávají v reálném životě pro reálné děti. Klasický kočárek všichni moc dobře známe. Je velký, má zástěnu, většinou také nějaké nosníky ve spodní části a celkově se hodí na vycházky s různým příslušenstvím. Pro děti je vhodný například i díky tomu, že si do něj mohou rovnou uschovat veškeré vybavení, které jinak používají pro malé děti.

Oproti tomu golfový kočárek je vyloženě „vycházkový“ druh kočárku. Nemá žádnou zástěnu, ani nějaké úložné prostory. Jedná se o kočárek, který by se dal nejlépe popsat jako rybářská židle na kolečkách. Je ideální pokud si děti rádi chodí hrát ven a často kočárek vozí s sebou i na výlety. Je totiž dokonale skladný.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články