Pátek, 29 září, 2023

Fashion kousky, které aktuálně letí: Vesty, široké kalhoty, svetříky, mini kabelky i old school prvky

Více článků

Všechny tipy a odkazy v tomto článku pro vás vybírala redakce. Za některé můžeme získat provizi, ale doporučujeme jen to, co se nám líbí.

kožené sako
Saková móda už letí nějaký ten čas. V poslední době můžete stále více vidět kožené provedení tohoto kousku. Dá se nosit na několik způsobů. Můžete si koupit prodloužené sako, které využijete jako šaty a dáte si k němu boty na vysokém podpatku, ať už to budou holínky nebo lodičky.

O něco kratší kožené sako se dá pěkně kombinovat s tělovým topem, svetrem, rifle a kotníková kozačkami. Pokud však chcete být za úplnou fashionistku, v poslední době se daný kousek stále více objevuje v kombinaci se širokými kalhotami a buď lodičkami nebo nepropustné.

K tomu už doplníte jen mini kabelku, nějaké doplňky, ideální výraznější, například hrubší zlatý řetízek a nějaké náušnice a jste ready to go.

široké kalhoty
Kdysi jsme tu měli období zvonových Rifi, pak přišly do módy Slimovy kalhoty a skoro nikdo si neuměl představit, že by se k širokým kalhotám někdy vrátil. Móda je však jako bumerang. Stále se točí dokola totéž, jen se používají jiné materiály.

Nejde však jen o zvonové kousky, ale o různé jiné široké střihy, z různých materiálů a v odlišných provedeních. Široké kalhoty působí náramně žensky a krásně tvarují postavu. Velmi pěkně vyniknou i s crop topy či kratšími mikinami, pokud byste chtěli o něco více street style.

Chcete-li působit jako dáma, náramně graciézně vypadají elegantní bílé široké kalhoty s bílým prodlouženým sakem, ke kterému zvolíte lodičky a nějaké šperky.

Toto je look hodný dámy a mají ho v oblibě například herečka Blake Lively, která je typická svou kostýmní módou, ale i Charlize Theron či Zendaya.

zvonové rifle
Zvony, zvony, zvony. Tento styl kalhot si ještě pamatujeme ze seriálu Ty roky sedmdesáté, potom přišli zase v 90ti a dnes jsou tu opět. Výhodou těchto riflí je, že dělají velmi pěknou postavu, protože opticky prodlužují a zužují nohy a kromě toho i pěkně tvarují zadek.

Můžete je nosit do města s tričkem, kratší bundou a nepropustné, jak to udělala influencerka Bianka, ale hodí se ik krajkových body a lodičkám. Závisí na tom, na jaký look máte chuť a náladu.

Svetry na knoflíky
Před pár lety nám naše babičky nebo mámy štrikovali právě tento typ svetříků, který se stal hitem této sezóny. Nejen pletené, ale i různé jiné typy svetříků na knoflíky najdete na všech módních stránkách či na profilech influenceriek.

Více se ujali zkrácené crop topů verze, ale i overzised barevné svetry. Jednoznačně se zařazují mezi TOP 5 módních kousků, které nechybí v šatníku žádné fashionistiky.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články