Středa, 26 ledna, 2022

Dlouhé vlasy, krátké, kudrnaté či rovné? Aktuální přeměny známých tváří: Které sluší nový účes nejvíce?

Více článků

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Všechny je chceme mít dokonalé a stále s nimi něco vymýšlíme, abychom byly spokojeny. I naše hvězdné tváře rady experimentují se svým účesem.

Nedávno po změně zatoužila Michaela Kociánová, Karin Haydu, Alica Ondrášová, Lucia Šenková, Naty kernel, Daniela Peštová, Lucia Hrušková či Barbora Hazuchová. Podívejte, jaké vlasové proměny si naše krásky dali udělat.

Daniela Peštová
Charismatická a stále krásná modelka a manželka Pala Habery Daniela Peštová, na léto zatoužila po změně. Dala si ostříhat své blond vlasy. Nový účes jí sekne a vypadá v něm ještě mladší a více čerstvé. Takový střih vlasům pomůže, protože není nic horšího než suché a roztřepené konečky. Raději kratší a zdravější.


Karin Haydu
Nový look předvedla i herečka a moderátorka Karin Haydu, která z dlouhých vlasů přesedlala na kratší kudrnaté. Tento typ účesu připomínající trvalou je velmi populární. Omlazující refresh půvabné moderátorky je příjemnou změnou.


Alica Ondrášová
Velkou proměnou prošla bývalá Miss Alica Ondrášová, která se rozhodla své krásné „háro“ darovat na dobrou věc. Ostříhala si minimálně 30 cm z délky.

„Když jsem se dozvěděla o projektu @vystrihaj_sa_slovensko hned jsem si řekla, že když to bude možné, i já bych jednou chtěla darovat vlasy onkologickým pacientům pomoci jim alespoň takovýmto způsobem. Vím si představit, že pro dívku / ženu musí být psychicky velmi náročné přijít o něco, co nazýváme „korunou krásy“. Přiznám se dlouho jsem se k tomuto kroku odhodlávala. Nyní mohu říci, že je to skvělý pocit, který má naplňuje štěstím a nadějí, že někomu moje vlasy pomohou a vykouzlí alespoň úsměv na tváři. „


Michaela Kociánová
Ve světě modelingu je dost běžné, že modelky mají v rámci focení skoro každý den nějaký jiný účes. Miška se před časem fanouškům ukázala v krásných kudrlinkách, ve kterých vypadala exoticky a sexy. Velmi jí sluší takový typ vlasů, oproti rovným vypadá v kudrnách zajímavější a svůdnější.

FOTOGALERIE
Miška kudrnami jednoznačně zapůsobila
Zdroj: Instagram
Naty kernel
Natálii už více nebavila blond barva a vrátila se zpět k tmavohnědé až černé, kterou nosila i kdysi. V obou odstínech vypadá dobře, tmavší ji činí o něco starší, ale stále působí velmi pěkně. Krátkému účesu holduje už déle, hodí se k její osobnosti ik typu obličeje.


Lucia Šenková
Vizážistka Lucka nosila delší období příčesky, ale nedávno si je sundala, podstřihnout své vlastní vlasy a častěji si nechává přirozené lokny, které se jí náramně hodí. Kromě toho se také rozhodla pro polodlouhý ofinu, která je aktuálním vlasovým hitem číslo jedna.


Lucia Hrušková
Youtuberka a influencerka Lucia Hrušková prošla za roky několika vlasovými změnami. Z Ombré přes tmavohnědou se postupně dostala až ke černé a její vlasy jsou kratší a kratší. V tomto trendy účesu působí stylově a velmi žensky, i přesto, že jde o krátký střih. Lucka jednoznačně zraje do krásy, čím je starší, tím je krásnější.

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články