Úterý, 30 května, 2023

S výběrem nové autoplachty na váš vůz poradíme

Více článků

Kdy najde autoplachta své uplatnění? Vždy, a to i pro garážovaná auta. Nenechte svého čtyřkolového miláčka na pospas negativním vlivům, přikryjte ho plachtou. Význam plachty je poměrně široký a auto ochrání nejen před prachem. Ovšem nutné bude, abyste krycí plachtu zvolili dobře, jedině tak vám zajistí to, co od ní očekáváte. 

Sáhněte po ní, když…

Jak už jsme zmínili, autoplachta je vhodná nejen jako ochrana před prachem. Samozřejmě, například takový veterán, který je garážovaný, by měl být přikrytý plachtou, aby se na něj neprášilo. Plachta také najde využití venku, a to pro lidi, kteří nemají možnost své auto garážovat. Například ochrání karoserii před trusem ptactva, pylem, mízou, ale i před odletujícími kamínky od okolních aut a tak dále. K této ochraně vám dokonale poslouží silná nylonová plachta. 

Před nánosem sněhu, před námrazou a vlhkostí spolehlivě ochrání silná nylonová plachta , která je zároveň nepromokavá. Využít ji také můžete jako ochranu před neopatrnými chodci, kteří kolem vašeho vozu chodí v těsné blízkosti a kalhotami či batohy odírají lak z karoserie, což je jistě k rozzlobení. 

A pokud chcete auto ochránit před tím nejhorším, což je krupobití, bude potřeba pořídit plachtu s všitou membránou, která působí lépe než silná deka, která na voze nedrží. Takové plachty mají našitý uchycovací systém ve formě špagátů nebo všité gumy ve spodní části. 

Jak si vybrat?

Vyberte si podle toho, co od ní očekáváte. Pokud chcete jistotu před vším, bude vhodná plachta s membránou. A co se týče velikosti, nedoporučujeme univerzální plachtu, protože vám na voze nemusí správně sedět, a tudíž se pod ní může dostat prach, sníh, sůl, bláto a další. Abyste měli výběr jednoduchý, vyberte si přesně podle vašeho modelu auta. Spoustu kvalitních eshopů nabízí filtrování produktů podle modelu. Například ověřený eshop s rozumnýma cenama Autodoplňky-ochod.cz.  

- Reklama -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články