Jak se stát modelkou

Modelkou se může stát téměř každá žena nebo muž. Základním předpokladem pro úspěch ve světě modelingu je být nejen ambiciozní, ale především mít chuť pracovat nejen na sobě, ale především pracovat tvrdě. Modeling je tvrdá a nekončící práce, kde se jede stále dokola to samé kolečko. I když se může stát, že cesta na molo je velice jednoduchá, tak není vůbec jednoduché stát se úspěšným a vyhledávaným modelem nebo modelkou.

Prvním krokem je určitě absolvovat kurz modelingu, kde se každý začínající model naučí základní choreografie, chůzi po mole nebo jak se chovat a tvářit při focení, ale především je na kurzu poskytnuto poradenství v oblasti líčení, úpravy vlasů a nehtů a samozřejmostí je zhotovení photobooku, bez kterého prostě není možné jít někam dál.

Díky zhotovenému booku tak můžete posílat své fotografie do jednotlivých agentur a čekat na odpovědi. Jde především o správné nafocení fotek a dobré líčení, které probíhá před focením. Někdy může trvat opravdu dlouho, než se ozvou z agentury do které jste svoje fotografie poslali, ale nezoufejte. Obvykle se z agentur ozývají do několika dnů. U modelingu je třeba i sebekritika, která je důležitá i ze začátku. Sami musíte posoudit jestli na modeling máte nebo ne.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Žena a modelig a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.