Amerika hledá topmodelku

Tato reality show byla vysílána po dobu několika měsíců na televizní stanici TV Prima. Princip této soutěže je velice jednoduchý. Základem celé této soutěže jsou nejen soutěžící dívky, ale především porota, která se skládá z několika producentů a jedné světoznámé modelky. Tato modelka stojí totiž za zrodem této soutěže a nejen to, dokonce ji i moderuje.

Každá řada této reality show začíná několika záběry z castingu, kam se dostavilo několik desítek modelek z účelem vyhrát v této soutěži. Na tomto castingu si porota vybere soutěžící. Soutěžící jsou vybírány podle určitých kritérií a pravidla soutěže jsou velice přísná. Finalistky, které byli na castingu vybrány jsou pak deportovány do luxusního apartmá, kde společně nějakou dobu bydlí a fungují.

V každém díle všechny finalistky čeká úkol, který je třeba splnit a týká se pouze světa modelingu. Jde o úkoly pro modelky poměrně praktické jako stihnout se nalíčit za určitý čas, rozhovor s novináři nebo natrénovat si chůzi na přehlídkovém mole. Pak nastává druhá část této soutěže a to je focení za účastni světoznámého fotografa ve velice nepříjemných podmínkách jako je sníh, déšť nebo focení s dravým zvířetem. V poslední části pak dochází k vyřazování jednotlivých soutěžících.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Žena a modelig a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.