Účesy pro starší dámy

Účesů pro starší dámy je opravdu mnoho. Rozhodně není vhodné v postarším věku volit variantu dlouhých vlasů, které budou na zádech jen zbytečně obtěžovat a nedají pokoj nikdy. Zároveň je třeba o dlouhé vlasy se starat a to si myslím, v postarším věku nepřipadá v úvahu. Středně dlouhé vlasy jsou poměrně ideální variantou a dají se nosit hned několika způsoby. Můžete středně dlouhé vlasy vyčesat nebo je zkrátka nechat jen tak volně. Nejvíce volenou variantou jsou však vlasy, které jsou ostříhány na krátký sestřih.

Zejména proto, že jsou tyto sestřihy velice praktické a je jen na vás, jak si necháte krátké vlasy sestřihnout. Krátký účes je především vhodný díky jejich údržbě. Nejen že se vlasy nemusejí umývat a vyčesávat každý den jak to je u dlouhých vlasů, ale především je jejich denní úprava velice jednoduchá. Stačí jen jednou či dvakrát denně pročesat hřebenem a to je vše.

I přesto, že jsou vlasy krátké a zdá se, že se s nimi moc nadělat nedá je to omyl. Vlasy si můžete nejen nechat sestříhat na určitou délku, ale především si můžete nechat delší ofinku, která bude nabarvena buď stejně jako celá délka vlasů nebo jinou barvou. Vlasy jsou hned živější a připomínají decentní mladiství vzhled.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Účesy pro ženy a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.