Účesy pro krátké vlasy

Krátké vlasy mají několik výhod. Především je to jejich každodenní úprava, která nejen, že zabere jen několik minut denně, ale především jsou pohodlné sami o sobě. Jejich umytí rovněž zabere jen pár minut a jejich sušení se můžete nejen úplně vyvarovat nebo zabere pouze několik vteřin. Nejen. že existuje několik desítek střihů, které jsou určeny pro krátké vlasy, ale především existuje několik účesů jak originálních, tak i extravagantních nebo společenských a decentních, které je možné na krátkých vlasech uplatnit.

Pravdou je, že krátké vlasy nejsou vhodné pro všechny typy lidí a především je nutné řídit se typem vašeho obličeje. Proto jsou vhodné konzultace s kadeřnicemi, které na tyto věci mají vzdělání. Při sestřihu vlasů na krátkou délku zejména vynikají šperky a rysy vašeho obličeje a předních partií jako jsou prsa a boky. Proto je dobré mít určitou představu o svém účesu a poslouchat rady odborníků.

V současné době jsou velice moderní nejen samotné krátké vlasy, ale především krátké vlasy doplněné ofinkou, která má obvykle jinou barvu než celková barva vlasů. Tento typ účesu je vhodný nejen pro mladé dívky a slečny, ale i pro postarší dámy nebo ženy středního věku.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Účesy pro ženy a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.