Účesy pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy mají jedinou nevýhodu a tou je, že je vyžadována jejich každodenní péče. O dlouhé vlasy je skutečně třeba pečovat každý den a proto nejvíce žen dělá velkou chybu, když si své dlouhé vlasy každé ráno sepnou do culíku, protože na delší úpravy prostě nemají dostatek času.

Nicméně vlasy, které jsou sepnuty v culíku je ta nejhorší možná kombinace. Nejde jen o to, že se vlasy až příliš lámou, ale především o to, že díky tomu že se gumička sundává, tak vlasy vypadávají. Mnoho žen si neuvědomuje, že se svými vlasy mohou dělat různé účesy, které nejsou časově náročné a zároveň vypadají dobře. S dlouhými vlasy se dají vytvořit nejen elegantní účesy, ale i účesy extravagantní nebo společenské. Nejednodušším účesem jsou vlasy rozpuštěné, rozčesané a vyčesané na pěšinku na bok nebo rovně.

U vlnitých vlasů je taky mnoho možností jak s nimi pracovat. Nejen, že vlnité vlasy vypadají velice dobře, když jsou rozpuštěné, ale především vypadají dobře, když jsou vyžehlené.

Pro společnost vašich blízkých to bude velice příjemná změna a pro vás jistě také. Zároveň se na vlnitých vlasech dá vytvořit příjemný rozcuch.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Účesy pro ženy a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.