Vichy kosmetika

Již od počátku co byla tato společnost založena se zaměřuje především na výzkum a vývoj různých kosmetických inovací a výzkumu jaké mají tyto výrobky vliv na lidskou pleť. Především má Vichy své zastoupení díky faktu, že jako první přišla na trh s několika kosmetickými výrobky pro ženy jako jsou krémy, které obsahují účinné látky zpomalující stárnutí pleti, pečujícími o suchou nebo mastnou pleť ale především jsou oceňovány přípravky, které zabraňují vypadávání vlasů.

Před několika lety se začala společnost Vichy zabývat i přípravky pro muže. Jde o specializovanou řadu přípravků, která obsahuje přípravky pro péči po holení, ale i čistící přípravky nebo denní a noční krémy, které pomáhají k hydrataci mužské pleti. Vichy se proslavila zejména svým projektem, který je známí v mnoha zemích světa včetně České republiky. Vichy má svá vlastní centra pro zdraví lidské pokožky. V nich každý jedinec podstoupí specifickou prohlídku, po které získá popis své pokožky a řadu rad, jak správně o pokožku pečovat.

Mezi nejvíce vyhledávané a kupované výrobky značky Vichy patří nejen krémy na zeštíhlení problematických partií nebo krémy proti celulitidě, ale i řada přípravků péče o vlasy.

Tato řada obsahuje nejen spreje nebo masky na vlasy, které zabraňují častému vypadávání vlasů, ale zároveň dopomáhá k výživě vlasů a prospívá jejich struktuře.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kosmetika a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.