Mary Key kosmetika

Společnost Mary Key vyvíjí, testuje, vyrábí a balí většinu svých výrobků ve vlastních moderních továrnách především v Číně. Tato společnost se zaměřuje převážně na výrobu kosmetických přípravků pro péči o pleť, tělo a dekorativní kosmetiku a parfémy. Velkou nevýhodou této kosmetické značky je, že nemá v jednotlivých zemích svoje prodejny s kosmetikou. Prodej kosmetiky je založen na principu školení dívek a žen z celého světa. Tyto dívky poté co projdou řádným proškolením prodávají ostatním ženám a dívkám tuto značku kosmetiky.

Samozřejmě značka je to velice dobrá, ale každému se vždy nechce obtěžovat jiné ženy za účelem koupit si make-up od značky Mary Key. Systém prodeje je postaven na účelu konzultace s pracovníky u kterých je možné si tuto kosmetiku zakoupit. Obvykle se jedná o kosmetičky, které mají v jednotlivých městech své kosmetické salony.

Mary Key zaručuje vrácení peněz za kosmetický přípravek v případě nespokojenosti. Přípravek pouze doručíte zpět na místo, kde byl zakoupen a vyberete si jiný nebo vám budou vráceny peníze. Kosmetika Mary Key není testována na zvířatech. Díky tomuto faktu se stala velice oblíbenou značkou na trhu kosmetiky i přes to, že její cena je poměrně vysoká.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kosmetika a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.