Dermacol kosmetika

Dermacol kosmetika byla založena před několika lety v Praze a zde zůstala dodnes. Tato kosmetika byla vyrobena především za účelem vytvořit ten nejlepší make-up pro filmová plátna. Tento účel splnila, dostala se nejen do celé Evropy, ale dokonce i do USA. Kromě výroby make-up se samozřejmě dále posunula a během let začal vyrábět celkovou kosmetiku pro ženy včetně přípravků, které pomáhají na zeštíhlení a zpevnění problematických partií žen.

Výrobky Dermacol splňují přísné nároky na kvalitu a jejich klinické testy probíhají pod přísným dozorem Státního zdravotního ústavu. Mimo jiné nejsou finální výrobky testovány na zvířatech a většina jejich přípravků jak pleťových, tak i tělových nebo dekorativních jsou hypoalergenní.

Veškerá kosmetika Dermacol je možná zakoupit téměř ve všech drogeriích, supermarketech nebo hypermarketech. Především je ale k dispozici internetový eshop, kde je ke shlédnutí veškerá nabídka výrobků této značky. U jednotlivých výrobků jsou samozřejmě stručné informace, které v běžných obchodech nenajdete. Nejen, že je internetový eshop maximálně dostupný, ale především je velice pohodlné udělat celý nákup přímo z pohodlí domova. Všechny vámi vybrané výrobky pak budou doručeny přímo na vaši adresu, uvedenou při registraci.

Komentáře jsou uzavřeny.